Paringstav

Inženýrská činnost

PARINGSTAV, s.r.o.
Chvalovická 1076
289 11 Pečky
+420 321 671 774
info@paringstav.cz

Reference

… výběr referenčních staveb …

Novostavba restaurace Pečky – „PIZZA U REJNOKA“

Novostavba dvoupodlažního objektu (přízemí a podkroví) restaurace. Objekt se nachází na okraji obytné lokality Kandie I. V objektu je umístěna restaurace s kuchyní v přízemí, salonek s biliárovým stolem v patře a kompletní zázemí provozu. Součástí výstavby byly rovněž venkovní úpravy, zde vznikla zahrádka pro posezení, parkoviště a dětský koutek.

Výstavba protihlukového valu mezi PZKO a obcí Ovčáry a cyklostezky z obce Ovčáry k TPCA

Protihlukový val odděluje průmyslovou zónu Kolín od obce Ovčáry. Parametry valu jsou navrženy na základě výsledků hlukové studie. Výška valu se pohybuje od 4 m do 11 m. Cyklostezka spojuje obec Ovčáry s průmyslovou zónou Kolín.

Výstavba kanalizace, vodovodu a plynovodu v průmyslové zóně Kolín

Vybudovaná kanalizace řeší odvod odpadních vod ze sektorů E a D1 průmyslové zóny Kolín-Ovčáry. Součástí kanalizace jsou dvě čerpací stanice, přípojky nn k těmto stanicím a příjezdová komunikace k jedné z nich. Vodovod řeší zásobování sektoru E pitnou vodou a plynovod řeší zásobování sektoru E plynem.

Výstavba podtlakové kanalizace v Sendražicích

II.etapa výstavby podtlakové kanalizace v Kolíně-Sendražicích řeší vybudování řadů jednotlivých místních komunikací s napojením na páteřní rozvod, který byl vybudován v I.etapě.